Nieuws

KIMMAN VERLEGT ZIJN GRENZEN VAN HAARLEM NAAR HILLEGOM

26 april 2021

Kimman krijgt een nieuwe vestiging in een nieuwe plaats. Nadat we in juli vorig jaar de deuren van onze vestiging in Haarlem hebben gesloten, is het na 135 jaar tijd voor een nieuw hoofdstuk, in Hillegom.

KIMMAN VERLEGT ZIJN GRENZEN VAN HAARLEM NAAR HILLEGOM

Kimman krijgt een nieuwe vestiging in een nieuwe plaats. Nadat we in juli vorig jaar de deuren van onze vestiging in Haarlem hebben gesloten, is het na 135 jaar tijd voor een nieuw hoofdstuk, in Hillegom.

Begin 2022 openen wij onze deuren in Hillegom en u bent dan natuurlijk van harte welkom op deze nieuwe locatie. U kunt hier rekenen op dezelfde service en aandacht die u van ons team in Haarlem gewend bent. Haarlem blijft in ons hart en zal hoe dan ook nooit ver weg zijn, want de nieuwe vestiging is gelegen aan de Haarlemmerstraat 36, aan de grens met de Gemeente Bloemendaal.

ONS NIEUWE ONDERKOMEN IN HILLEGOM

Ons nieuwe onderkomen komt op een centraal gelegen locatie in Hillegom, in het gebouw van het oude Ford Museum.

RUIME STATE-OF-THE-ART SHOWROOM

Een aanzienlijk deel van het pand richten we in als state-of-the-art showroom van maar liefst 2.500 m² in oppervlakte.

De showroom biedt plaats aan een grote verscheidenheid aan Jaguar, Land Rover en Range Rover modellen, volgens de richtlijnen van de Jaguar Land Rover fabriek. U vindt er nieuwe, jonge en exclusieve gebruikte exemplaren. We maken gebruik van de laatste technologieën bij de inrichting van de showroom, zodat u ons aanbod nog beter kunt bewonderen.

HIGH-END WERKPLAATS MET PROFESSIONELE WASSTRAAT

Tevens komt er een compleet nieuwe werkplaats met een grootte van 1.000 m². Hier vindt u tien werkplekken, elk voorzien van high-end apparatuur. Ook komt er een professionele wasstraat bij de vestiging.

EEN GOED TE BEREIKEN, SERVICEGERICHTE NIEUWE LOCATIE

De nieuwe vestiging in Hillegom is gelegen op een ideale, centrale locatie voor ons klantenbestand in de regio. Het is gemakkelijk te bereiken en er is een ruime parkeergelegenheid bij het pand. Wij zetten onze haal- en brengservice voort om u zo goed mogelijk te helpen.

De vertrouwde gezichten van ons team in Haarlem wachten vanaf 2022 op u in Hillegom om u van deskundig advies te voorzien over de verkoop, service en het onderhoud van uw Jaguar, Land Rover of Range Rover. Voor vragen kunt u uiteraard contact met ons opnemen. Tot ziens in Hillegom!